Home Hoorhulpmiddelen Detax Softwear 2,0 Transparant 60 Shore A (Automix 2)
€0,00
Er zijn nog geen beoordelingen.
Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *
Je beoordeling *
Naam *
E-mail *
Δ
Transparant afdrukmateriaal, voor het maken van verschillende vormen. Vooral geschikt voor UV-uitharding, bestand tegen UVA-licht en met een duurzame dimensionale stabiliteit. Kleur: helder transparant. Eindhardheid: ca. 7 Shore A.
Een onderdeellak voor het gladstrijken en afdichten van oorafdrukken. Hittebehandeling (in luchtcirculatieoven met 100 o C / 212 o F binnen ca. 15 min.). Uitstekende hechting met een constant hoge oppervlaktekwaliteit. Geschikt voor alle soorten siliconen, ook voor warmte hardende siliconen.
Voor het maken van zachte flexibele AHO oor stukjes en beschermers. Beschikt over het hoogste draagcomfort door het zachte materiaal. Daarnaast is het scheur vast, langdurig duurzaam en uitstekend verwerkbaar. Geschikt voor de directe of indirecte methode. Eindhardheid: ca. 60 Shore A. Kleur: roze transparant.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.